Pågående projekt

Här kan du läsa mer om våra pågående och kommande projekt.

Klara projekt

Här kan du se bilder och läsa om projekt som vi har varit involverade i.

Kostnadsfri offert

Vill ni precis som alla andra våra kunder anlita oss och begära offert?

Kontakta oss
 

  Kontor telefon 0224 - 144 18  
VD P-O Östlund 0224-392001 po@salaelektriska.se
Projektansvarig Niklas Holm 0224-392005 holm@salaelektriska.se
Arbetsledare Ronnie Horneby 0224-392002 ronnie@salaelektriska.se
Arbetsledare Lars Hedström 0224-392006 lars@salaelektriska.se
Miljö&Kvalitet Kristian Rossbäck 0224-392004 kristian@salaelektriska.se
Skyddsombud Joakim Andersson 0224-392016 joakim@salaelektriska.se
  Niklas Bengtsson 0224-392007 niklas@salaelektriska.se
  Markus Bengtsson 0224-392008 markus@salaelektriska.se
  Torbjörn Ekman 0224-392009 tobbe@salaelektriska.se
  Anders Ohlsson 0224-392013 anders@salaelektriska.se
  Mikael Mörth 0224-392014 micke@salaelektriska.se
  Tom Eriksson 0224-392011 tom@salaelektriska.se
  Fredrik Ekman 0224-392012 fredrik@salaelektriska.se
  Robert Fredriksson 0224-392017 robban@salaelektriska.se
  David Fernros 0224-392010 david@salaelektriska.se
  Johan Seidel 0224-392015 johan@salaelektriska.se
  Hussein Husseini 0224-392018 hussein@salaelektriska.se
  Woraphong Chavalitbenja 0224-392019 phong@salaelektriska.se
  Linus Bäcklund 070-498 91 43 linusb@salaelektriska.se
Fiber AccesS Linus Halvardsson 073-600 82 63 linus@salaelektriska.se

 

Våran logotype i olika format: (Högerklicka och välj spara länk som)

EPS - vektoriserad

JPG - med vit bakgrund (1500 x 589 pixlar)

EPS - vektoriserad med svart bakgrund

JPG - med svart bakgrund (1500 x 655 pixlar)

Vi är en del av